Bohové Olympu – Proroctví

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná!

Nakladatelství FRAGMENT přichází s další sérii knih od spisovatele Ricka Riordana – Bohové Olympu – Proroctví. Tato kniha je první knihou ze série knih, které volně navazují na knihy Percy Jackson. Nebudu se mýlit, když řeknu, že všichni, kteří Percyho Jacksona četli a byli jeho příznivci se mají na co těšit. Nejde jen o nějakou „náhražku“ Percyho Jacksona, ale o zbrusu nová dobrodružstí a příběhy ….. Na scénu přicházejí nové a značně nebezpečné situace a místa a čas neúprosně běží …..

Ve světě bohů nemůže být ani chvíli klid. Je to jen půl roku, co polobohové s pomocí svých rodičů porazili Titány a záchránili Olymp a už se zase něco děje…Percymu se nepodařilo vyvarovat se trablů a malérů a dokonce se i ztratil. Nikdo neví kde je …A zmizením Percyho začíná nové skvěle dobrodužství! Olymp je opět zavřený a žádný z rodičů se ke svým dětem nezná…. veškerá spojení s Olympem “ umkla „!

Na scénu přicházejí noví hrdinové – Jason, Piper a Leo…. Jason se probudí v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když své spolužáky nepoznává, neví ani kdo je on sám a netuší, jak se tam vůbec ocitl: Ale to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci … Naštěstí jsou naši noví hrdinové zachráněni a odvezeni do Tábora polokrevných. Tam se však dlouho neohřejí – po pár šokujících vysvětleních zahrnujících bohy, kteří skutečně existují a fakt, že jde vlastně o záchranu Světa ..

Takže Lea, Piper a Jasona se vydávají na svou první nebezpečnou výpravu, vedenou proroctvím. Podaří se jim při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona a vrátí se Jasonovi paměť ? A pokud ano, co vlastně zjistí ?….

Knihu Bohové Olymplu – Proroctví, napsal Rick Riordan, vydalo ji nakladatelství FRAGMENT a je vhodná pro čtenáře od 11 let.

ČLÁNEK VYŠEL NA SERVERU DĚTSKÉ STRÁNKY.