Korektury v češtině a slovenštině

Potřebujete korekturu dokumentu v češtině nebo slovenštině? A potřebujete ji rychle? Jazykové konzultace jsou naší hlavní a jedinou činností, jsme vždy připraveni se vám věnovat. I proto nabízíme zcela bezkonkurenční termín – opravy svých textů od nás obdržíte třeba 60 minut od objednání.

Široká škála služeb

Podle typu dokumentu a jeho dalšího využití můžete zvolit konkrétní rozsah korektur. Vedle pravopisných a gramatických oprav, které jsou součástí základního balíčku, můžete objednat také kontrolu typografické správnosti, tedy kompletní předtiskovou korekturu.

Profesionalita

Češtině a jejím záludnostem, pravidlům a výjimkám se věnujeme už více než 10 let. Spolupracujeme s odborníky na nejrůznější témata a sledujeme kontext dokumentů, které opravujeme. Často tak jsme schopni odhalit i chyby logického nebo faktického charakteru.

Rychlost

Nikdy neposouváme termíny kvůli dovoleným, nemoci nebo nedostatečným kapacitám. Vaši objednávku začneme zpracovávat prakticky hned, jakmile ji obdržíme. Dodání v objednaném termínu garantujeme.

Záruka správnosti

Naši korektoři jsou živí lidé. Přestože většinu textů čteme dvakrát, přiznáváme, že i my uděláme občas chybu. Pokud nás na ni upozorníte, odečteme vám z ceny zakázky 10 % za každé takové pochybení. I když je to velice nepravděpodobné, celkově vám můžeme odečíst až 100 %.

Pojištění způsobených škod

Neustále zdokonalujeme procedury, kterými procházejí texty při korekturách, abychom mohli říct, že naše spolehlivost je 99,9procentní. A pokud bychom snad nějakou přehlédnutou chybou způsobili škodu, jsme pro takové případy pojištěni na celkovou částku 3 000 000 Kč.

Přehledné účtování

Každý klient má k dispozici přehledný účet s podrobným rozpisem provedených korektur a přijatých plateb. Soupis přikládáme také ke každé faktuře, takže máte přehled o tom, jaké dokumenty jsme pro vás zpracovali a jaká je cena jednotlivých zakázek.