Křišťály moci – Minotaurus

Tajemný labyrint v horách ukrývá tvora, který dávno zapomněl, kým býval. Přesto čeká na Vyvolenou, která ale jeho hlas slyšet nechce. Isgrael mezitím chystá poslední úder, který zmaří všechny naděje na záchranu. Nikdo ale netuší, že přitom osvobodil prastaré zlo, před kterým nikdo neuteče …

Autorka Křišťálů moci – Michaela Burdová – je velmi úspěšná mladá autorka, která svou první knihu začala psát již v šestnácti letech. Jejím literárním debutem byla trilogie Poselství jednorožců. Třetí díl – Záchrana Lilandgarie se umístil dokonce na 3. místě v ceně dětí ankety SUK za rok 2009. S celou trilogií se potom umístila mezi dvaceti nominovanými knihami na Zlatou knihu 2010 a také mezi dvaceti nominovanými autory. Trilogie poselství jednorožců prorazila i do zahraničí a koncem roku 2010vyšla v srbském nakladatelství Evro Giunti.

Tetralogie Křišťály moci jsou tedy jejím druhým literárním dílem, který si hned po vydání získal velkou oblibu u čtenárů.

Nakladatelství FRAGMENT vydalo čtvrtý, poslední díl Křišťály moci, který na předchozí díly navazuje.

V předchozím díle – Křišťálů moci – Věž zkázy jsme se s hlavní hrdinkou rozloučili ve chvíli, kdy se kvůli velkému žalu ze ztráty Awrixela zřekla svého poselství získat všechny křišťály moci a porazit tak pána zla Isgraëla.

V posledním díle budeme Neilin provázet na cestě ke zlé elfské čarodějce, která jí může poslat do “ SVĚTA MRTVÝCH“, odkud chce Neilin Awrixela přivézt zpět . Podaří se jí to?

Družina Neilin samozřejmě nemůže zůstat netečná k dětí a vydá se jí pomoct. Na cestě je však doprovází někdo, kdo až do této chvíle byl jejich zarytý nepřítel a otrok zlého Isgraela…. Na jejich výpravě se setkají s novým a ještě větším nebezpečím, než se kterým se do této chvíle setkali. Podaří dostihnout Neilin a přimět jí k tomu, aby se vrátila ke svému poselství a zachrání celou zemi ? Přečkají všichni celé dobrodružství ve zdraví a bez ztrát na životech? Vyhraje dobro nebo zlo?. Na tyto a další otázky najdete odpověď na stránkách knihy Křišťály moci – Minotaurus.

Kniha určitě stojí za přečtení a najde si jistě své čtenáře nejen mezi mládeží ….

Knihu Křišťály moci – Minotaurus, vydalo nakladatelství FRAGMENT, napsala ji Michaela Burdová a je vhodná pro čtenáře od 11 let.

ČLÁNEK VYŠEL NA SERVERU DĚTSKÉ STRÁNKY.