Příhody černé čarodějnice

Černá čarodějnice je strašidelná nešika. Sotva se vymotá z jednoho dobrodružstí už na ni čeká další zmatek. Občas to nevypadá zrovna růžově, ale naštěstí má dobré kamarády, kteří jí ochotně přispěchají na pomoc. Se svojí botou Žralbětou a neposedným koštětem se rozletí dokonce až do Ameriky. Jak tohle asi dopadne? …

Nakladatelství FRAGMENT pro vás vydal knížku o jedné popletené čarodějnici, která na co sáhne, tak to znamená jeden obrovský malér. Představte si, že neměla dokonce ani boty a jak to vyřešila? Odpověděla na inzerát:

„POLEPŠOVNA PRO ČARODĚJNOU OBUV NABÍZÍ SVÉ CHOVANKY K POLEPŠENÍ V HARMONICKÝCH RODINÁCH „

No tak jak to asi mohlo doopadnout….. Čarodějnici sice přišla bota, ale jenom jedna a to teda byla pěkné „kvítko“. Co mohla to pokousala a poničila. Nakonec jí čarodějnice přeměnila ve Žralbětu a světe div se,, ono se jí to dokonce líbilo. Jednoho dne zazvonil u jejich dveří listonoš a přinesl jí balík….. No a co myslíte, že v něm bylo? Správně, druhá bota, ale obě byly levé ….. Copak v nich dá chodit …..

Nebo představte si, že čarodějnice letěla na jeden čarodějnický ples, kde celý večer protancovala s jedním hezkým upírem. Jenže, když uběhl týden a čarodějnice letěla celá natěšená na ples, tak si jí upír ani nevšiml a tancoval s jednou úplně cizí čarodějnicí a jí si ani nevšiml …… Co následovalo po tom, to si ani nedovedete představit.

No a co naší čarodějnici nenapadlo? Pomocí své nové kamarádky se nechala úplně celá obarvit narůžovo ….. No to byla pohroma….

Upír si svůj omyl samozřejmě uvědomil, čarodějnici se omluvil, ale musel odjet na upíří sněm a čarodějčinia kamarádka odjela na prázdniny. Takže co dělat?

Já vám to samozřejmě neprozradít, určitě tato knížka stojí za přečtení, protože co se čarodějnici přihodí, to by vás ani ve snu nenapadlo.

Knihu Příhody černé čarodějnice vydalo nakladatelství FRAGMENT, napsala ji Milena Durková, kniha je vhodná pro děti od 6 let.

ČLÁNEK VYŠEL NA SERVERU DĚTSKÉ STRÁNKY.