Psaní článků

Ať už provozujete internetový magazín, vydáváte tištěný časopis, nebo připravujete k vydání leták, může vám přijít vhod, že vám někdo dodá článek nebo krátký text libovolného rozsahu a psaný stylem, jaký zrovna potřebujete. Této práci se moderním slovem říká copywriting, my ho ale používáme jen kvůli internetovým vyhledávačům: naším cílem je, pokud se nejedná o odborné články, psát texty obsahující minimum cizích slov. Vyžíváme se v textech srozumitelných a čtivých a textech, jejichž informační hodnota je vyšší než počet písmen v nich obsažených.

Žánrová a stylistická pestrost

Článek pro zpravodajský časopis napíšeme stejně dobře jako reportáž z Dominikánské republiky. Naší předností je, že víme, v čem se liší causerie a fejeton. Ctíme žánrovou a stylistickou přesnost a článek, který čtenář nepřečte až do konce, je pro nás špatným výsledkem.

Původní obsah

Při psaní nepoužíváme kombinace kláves CTRL+C a CTRL+V, ale vždy vytváříme původní materiály. Pracujeme při tom s dostatečným množstvím informačních zdrojů. V zásobě máme dvě desítky autorů, které zastupujeme při prodeji jejich článků a kteří jsou připraveni napsat pro vás ten správný text.

Tematická různorodost

V současné době dodáváme klientům články zahrnující témata realit, bydlení, internetu a cestování a provozujeme nebo připravujeme vlastní obsahové projekty z oblasti dětí a výchovy a veřejné správy. Všechny tyto okruhy jsme schopni zpracovat okamžitě. Můžeme ale psát i o čemkoli dalším – umíme novinářské řemeslo a potřebné informace dodáte vy nebo si je najdeme.

Ostatní texty

Kromě článků vám ale napíšeme jakékoli texty, dlouhé i krátké. A pokud potřebujete sérii textů dodávat pravidelně, můžeme se domluvit na dlouhodobé spolupráci. Stačí, když řeknete, kde bude text použit, jak má být dlouhý a jakým stylem chcete čtenáře oslovit. O další se postarají naši redaktoři a autoři.